درباره ما

شرکت خدمات دامپروری و بازرگانی الوند در سال 1388 با فعالیت در زمینه تهیه و توزیع انواع خوراک دام و افزودنیهای خوراک دام فعالیت خود را آغاز کرد. محصول اصلی این مجموعه انواع مکملهای درمانی دام میباشد که به عنوان نماینده انحصاری شرکتهای معتبر مکمل سازی کشور توزیع میگردد. همچنین کلیه افزودنیهای خوراک دام در این مجموعه ارائه میشود.

در سال 1392 این شرکت اقدام به ساخت نرم افزار مدیریت گاوداری با نام دامکارت کرده است  که برای اولین بار در ایران برای هر راس گاو شیری کارت شناسایی هوشمند صادر میگردد و اطلاعات مهم دام در حافظه کارت قرار دارد و با گوشی موبایل قابل خواندن میباشد . (توضیحات بیشتر در قسمت دامکارت سایت )

دامینا به عنوان اولین شبکه سراسری ارتباطی و اطلاع رسانی دامپروری ایران فعالیت جدید این مجموعه است که از ابتدای سال 1394 ایجاد گردید و به صورت گسترده کلیه خدمات و احتیاجات صنعت دامپروری کشور را پوشش میدهد و با گذشت دوسال نزدیک 8000 نفر کاربر تخصصی در سراسر ایران داریم و این تعداد روزانه روبه افزایش است 

در نهایت  رضایت و بالا بردن سود مشتری با کمترین هزینه  هدف ماست . این مهم را طی این سالها ثابت کرده ایم  و مشتریان ما تجربه کرده اند . ما معتقدیم صنعت دامپروری کشور نیازمند مدیریت صحیح اقتصادی میباشد که در کنار فعالیت مستمر زحمتکشان این صنعت  لازمه پیشرفت و توسعه است . در بحرانهای اقتصادی در هر برهه از زمان تنها مدیریت اقتصادی میتواند به فعالیتهای در گیر بحران ثبات ببخشد و حتی سودآور باشد . امید است بتوانیم از بحرانها به سلامت گذر کرده و کنار کار و تلاش مستمر فعالیتی موفق و سود آورداشته باشیم . 


تماس با ما 

 

تلفن  :              37668414-009851


تلفکس :                37668434-009851


موبایل :                 00989306565057 


سامانه پیامک :    ارسال مستقیم پیام 


ایمیل :              alvandtc@yahoo.com


وب سایت :          www.daminaco.com


آدرس :   مشهد - بلوار فردوسی - خیابان مهدی - پلاک 9 


            

دامینا حامی صنعت دامپروری ایران 

همیشه و همه جا همراه شما 

DaminaGroup@  

برنامه اندروید دامینا را دریافت کنید