قوانین و مقررات سایت

به نا م خدا 

وبسایت دامینا (شبکه دامپروری ایران) صرفا یک شبکه ارتباطی و اطلاع رسانی کامل در حوزه دامپروری کشور است که تمامی مباحث تخصصی این صنعت را شامل شده و ارائه خدمت به فعالان و زحمتکشان عرصه دامپروری کشور عزیزمان می نماید و به منظور رعایت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران در خصوص فعالیت در فضای مجازی قوانین و مقررات سایت به شرح ذیل اعلام می گردد .

1-1  کاربر: به هر شخص حقیقی یا حقوقی که وارد سایت “دامینا ( شبکه دامپروری ایران )”  شده باشد اتلاق می گردد، صرف نظر از اینکه کاربر ثبت نام شده در سایت “دامینا ( شبکه دامپروری ایران )” باشد یا فروشنده ای که برای استفاده از خدماتی که توسط سایت ارایه شده باشد هزینه ای پرداخت کرده باشد.

1-2  شما پس از دسترسی به سایت “دامینا ( شبکه دامپروری ایران )”، به عنوان یک کاربر ملزم به پذیرش شرایط و ضوابط ارایه شده در سایت خواهید بود. همچنین ملزم به پذیرش هرگونه تغییر در امکانات و ساختار و یا هرگونه اصلاحات بعدی خواهید بود. چنانچه با همه موارد این توافقنامه موافق نیستید، لطفا از این سایت استفاده نکنید.

1-3  در صورت ایجاد هرگونه تغییر و یا اصلاحات، این اصلاحات و تغییرات در سایت “دامینا ( شبکه دامپروری ایران )” ثبت خواهد شد و از لحظه ثبت در سایت بلافاصله قابل اجرا می باشد

2-  حقوق مادی و معنوی سایت " دامینا ( شبکه دامپروری ایران ) "

2-1 بازیابی هرگونه اطلاعات این سایت به منظور ایجاد و تالیف ( مستقیم یا غیرمستقیم ) مجموعه اطلاعات، بانک اطلاعات، دایرکتوری و راهنما بدون اجازه کتبی از سایت “دامینا ( شبکه دامپروری ایران )” ممنوع می باشد. به علاوه استفاده و کپی  برداری از هرگونه اطلاعات  ( حتی اطلاعاتی که در این توافق نامه صریحا به آن اشاره نشده ) ممنوع می باشد.

3-  شرایط ثبت اطلاعات در سایت

3-1   کاربران درهنگام ثبت نام در سایت باید اطلاعات شخصی خود را صحیح، کامل و دقیق ثبت نمایند و چنانچه در طول دوره عضویت موردی از اطلاعات تغییر یافت نسبت به اصلاح آن در سایت اقدام نمایند.

3-2   در ثبت اطلاعات، رعایت نکات زیر الزامیست :

- اطلاعات وارد شده توسط کاربر نباید گمراه کننده وگول زننده باشد. همچنین کاربران نباید از طریق سایت اقدام به فروش موارد غیر واقعی، جعلی، ساختگی، دزدی و یا غیر قانونی نمایند.

- موارد ثبت شده و فعالیت کاربران نباید غیر قانونی و به قصد تقلب یا کلاهبرداری یا مقایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران باشد .

- کاربران نباید اقدام به فروش یا ارایه سرویسی نمایند که قوانین مربوط به کپی برداری، حفظ اسرار شرکتها، آرم تجاری و کلیه حقوق قانونی شرکت ها و اشخاص ثالث را نقض یا از آن تخطی می نماید .

-  جعل هویت توسط هر شخص حقیقی و حقوقی به جای شخص حقیقی یا حقوقی دیگری غیر قانونی می باشد

3-3   این سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر محصول و کالایی که مطابق با اهداف سایت نباشد یا به نوعی سایت را دچار خسارت و زیان نماید  از انتشار آن خود داری نماید  .

4- معاملات بین خریداران و فروشندگان

4-1  این سایت فضای مجازی برای تبادل اطلاعاتی که نهایتا منجر به فروش و مبادلات کالا و خدمات آنلاین می باشد را ارایه می دهد. این سایت به هیچ وجه مسوولیتی در قبال قانونی بودن، چگونگی کیفیت  و در دسترس بودن محصولات و یا اینکه فروشنده یا تولید کننده توانایی انجام معامله و ارایه محصول را دارد  نمی پذیرد .

4-2  کاربران باید بپذیرند که در صورت بروز اختلاف و یا مشاجره در هر مرحله از معامله، سایت از پرداخت هرگونه هزینه، غرامت  و خسارت، مبرا خواهد بود .

4-3 خریداران تنها می توانند از این سایت در انتخاب کالا، اطلاعاتی از قبیل قیمت ، مشخصات فنی کالا و همچنین مشخصات فروشنده و سایر اطلاعات مربوطه استفاده نمایند و جهت خرید و دریافت کالا می بایست به صورت مستقیم با فروشنده وارد معامله شوند.

4-4 خدمات پس از فروش به عهده فروشنده کالا می باشد و این سایت هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

5- محدودیت تعهدات

5-1  تحت هیچ شرایطی این سایت مسئول دیر کرد، نقص، قطع سرویس و خدمات که به واسطه حوادثی چون قطع برق، قطع اینترنت، قطع ارتباط، خرابی تجهیزات، خرابی سیستم  کامپیوتر، مشاجرات طرفین معاملات، حوادثی چون آتش سوزی، سیل، طوفان، و سایر حوادث طبیعی، تصمیمات دولتی، سیاستهای داخلی و خارجی و . . .  اتفاق می افتد، نیست .

5-2  مسوولیت هر گونه دانلود و یا دریافت فایل از سایت شخصا به عهده کاربران می باشد و چنانچه سیستم کاربر در نتیجه دانلود و دریافت فایلی از سایت دچار نقص شد، این سایت هیچ مسوولیتی  به عهده نمی گیرد .

DaminaGroup@  

برنامه اندروید دامینا را دریافت کنید