رییس سازمان دامپزشکی کشور تغییر کرد/ علیرضا رفیعی‌پور به جای مهدی خلج نشست

وزیر جهاد کشاورزی در ادامه تغییر در سازمان های وابسته به وزارت جهاد کشاورزی علیرضا رفیعی‌پور، مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی، را به جای مهدی خلج نشاند.

 

به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، علیرضا رفیعی‌پور که از سال 1393 تا به امروز مدیرکل اداره دامپزشکی خراسان جنوبی بوده است و سابقه فعالیت‌های بسیاری در شبکه دامپزشکی چابهار، تربت حیدریه، ایرانشهر، زابل و... را بر عهده داشته است، امروز بعدازظهر از سوی محمود حجتی به عنوان رییس سازمان دامپزشکی کشور معرفی می‌شود.

وی در انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان شهرستان چابهار، نظام دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، شورای سلامت و کارگروه کشاورزی منابع طبیعی و اتاق بازرگانی استان سیستان و بلوچستان، مدیر تضمین کیفیت آزمایشگاه منطقه‌ای کنترل کیفی مواد غذایی چابهار با تایید اتحادیه اروپا، مسئول صادرات و واردات محموله‌های مرتبط با دامپزشکی در بندر چابهار، مسئولیت فنی سل و بروسلوز، کلینیک، آزمایشگاه، آبزیان و ... در شبکه‌های دامپزشکی استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی و ... سابقه فعالیت دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، پیش از این مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور بود به زودی مراسم تودیع و معارفه علیرضا رفیعی‌پور، به عنوان رئیس جدید این سازمان برگزار می‌شود.

DaminaGroup@  

برنامه اندروید دامینا را دریافت کنید